Cep,Telefon Oyunları,Android Oyun,iPhone Oyun > Diğer Model Cep Telefonu Oyunları > Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun

Download Linki

Dosya Hakkında Bilgi

Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun

Balonları Patlatma: HTC Cep OyunYukarı, sağa ve sola doğru hareket eden balonları yakalayıp üzerlerine dokunarak balonları patlatmaya çalışın. Hem çocuklar için eğlenceli hem büyükler için stres atmayı sağlayabilecek oldukça güzel bir balon patlatma oyunudur. Olabildiğince hızlı olarak 1 dakika içerisinde patlatabildiğiniz kadar balonu patlatmaya çalışın ve en yüksk skoru almaya çalışın. Bazı balonlar diğer balonlardan daha az çıkmaktadır ve daha çok puan vermektedir. Programda bulunan reklamdan dolayı bazı antivirüslerde uyarı verebilir programda herhangi bir sorun ya da virüs bulunmamaktadır. İyi eğlenceler!

----------------------------

Creating an app takes time and money, In order to keep creating great (and free!) apps, we are using a new search service to monetize our apps. With this service we are able to create more great apps for you guys. This option bundles a few search points (icon, bookmark and homepage) for you to use. You can erase these easily and with no effect to our app. Thanks!

Yorumlar:

Facebookta Beğenip Paylaşın

Forum Sitelerine Konu Açarak Ekleyebilirsiniz

Aşağıdaki hazır şablonun hepsini seçip forumlarda konu açma paneline yapıştırabilirsiniz...

Benzer Oyunlar:

Anahtar Kelimeler

Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_oyun_indir, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_program_indir, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_tema_indir, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_video_indir, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_program_download, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_oyun_download, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_tema_download, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_oyun_yukle, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_program_yükle. Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_tema_yükle, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_video_yükle, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun Nokia, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun samsung, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun sonyericsson, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep_telefonu, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun mobile_games, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun mobile_games, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun ceptelefonu, Balonları Patlatma: HTC Cep Oyun cep telefon
GOOGLE REKLAMLARI
REKLAM
www.cepdownload.net